PaedDr. Martin Prodaj. Lektor, školiteľ, kouč a konzultant. Po návrate z buddhistického kláštora sa profesionálne začal venovať lektorskej a konzultačnej činnosti. Ako tréner alebo kouč pracoval na rozličných HR pozíciách vo veľkých spoločnostiach. Medzi jeho hlavné oblasti pôsobenia patrí koučing, emočná inteligencia, manažérske zručnosti, zvládanie stresu a prezentačné zručnosti.

Pôsobí taktiež ako motivačný speaker. Pravidelne publikuje v časopise ZISK, a na blogoch www.koucingblog.org, www.timelifemanagement.org. V oblasti podnikania na internete sa pohybuje už niekoľko rokov. Vlastní sieť niekoľkých eshopov. Je autorom prémiových video online kurzov Akoprezentovat Zakladykoucingu,  Akoneverbalnekomunikovat.sk. Založil a prevádzkuje vzdelávací online portál Vedmio.sk. Je autorom viac než 80. informačných produktov.

Jeho internetové podnikanie nie je viazané len na Slovensko. Vo svojom pláne využíva mnohé zahraničné portály ako napr. Fiverr, Ebay, Amazon US, Amazon UK, Udemy.com a pod.