Chcete si zarobiť?

 

Vitajte v affiliate programe

Páčil sa vám produkt, ktorý ste našli na tejto stránke? Považujete ho za hodný toho, aby ste ho ponúkli niekomu inému? Máte svoju web stránku, blog, databázu mailov alebo facebook stránku? Tak potom máte všetko na to, aby ste mohli zarábať na predaji produktu Zarábaj na internete.

Ako to funguje?

Veľmi jednoducho. Po zaregistrovaní do sytému cez tento link, si vyberiete reklamnú kampaň, ktorú chcete propagovať. Vyberiete si reklamné prvky (odkaz alebo banner) a tie umiestnite na svoje stránky, blog, do mailov ktoré posielate alebo na vašu facebook stránku. Akonáhle niekto nakúpi cez vás, vy máte z toho províziu.

 

Aké sú podmienky?

[list style=”star”]

  • Získavate 40% províziu z uskutočnenej objednávky, čo môže byť až 19,60 za predaj (len pri 10x predaj za mesiac, môžete zarobiť 196 eur)
  • Platnosť cookies je 90, tzn, že človek, ktorého ste priviedli zo svojich stránok, môže nakúpiť počas 90 dní a stále sa vám zaráta provízia
  • Minimálna suma pre výplatu je 20 EUR
  • Niekoľko reklamných prvkov a bannerov

[/list]

Ako propagujete?

V princípe existuje niekoľko možností, ktoré môžete použiť

  • Napíšete článok na svojom blogu alebo stránke, do ktorého vložíte svoj jedinečný link, ktorý nájdete vo svojom profile v affil programe, kde ste sa registrovali
  • Pošlete mail svojej databáze ľudí, kde vložíte svoj jedinečný link
  • Publikujete post na svojej facebook stránke, kde taktiež vložíte svoj link

Ak máte záujem, môžete sa registrovať  do affiliate programu, kde nájdete svoj unikátny kód, ako aj reklamné prvky, ktoré môžete použiť vo svojich kampaniach.

Ak by vám čokoľvek nebolo jasné, veľmi rád vám poradím  a pomôžem. Môžete ma kontaktovať na maili info@worklifebalance.sk alebo aj telefonicky na 0907 578611, veľmi rád vám pomôžem.